Я задоволена....Якість- супер.Швидко прийшла картина на пошту.
Дуже рекомендую. Гарний продавець.
Дякую за замовлення! Все чудово!
Я задоволена....Якість- супер.Швидко прийшла картина на пошту.
Дуже рекомендую. Гарний продавець.
Дякую за замовлення! Все чудово!