Пазли - половинки
Гра вчить складати зображення з двох частин, з'єднувати деталі за допомогою пазлового замку, розвиває дрібну моторику і координацію рук, знайомить з тваринами і предметами, які дитина зустрічає вдома і на вулиці.
Гра призначена як для занять з одним малюком, так і з групою від 2 до 4 осіб. В ігровій формі малюки навчаться розуміти логічний зв'язок на основі двох половинок пазлів пов'язаних за змістом - звідки. Наприклад: гриб з лісу, пиріжок з печі, монети з гаманця тощо.Починати краще з однієї маленької картки. Запитайте малюка, що на ній зображено і що з цього може вийти. Потім попросіть його знайти відповідну картку і приєднати до своєї. Кількість карток-завдань слід збільшувати поступово, виховуючи в дитині посидючість та уважність. Для групи малюків гра повинна бути змагальної - хто швидше впорається з завданням. Після гри запитайте в учасників, які ще "чарівні перетворення їм відомі.
Можливий також варіант, коли гравці отримують однакову кількість лівих половинок, а праві складаються в одну стопку, перемішуються і ведучий відкриває їх по черзі. Гравець, з карткою якого поєднується викладена на стіл картка, бере її собі. Виграє той, хто першим доповнить всі свої картки.
Гра ведеться до останнього залишився гравця.
Игра предназначена как для занятий с одним малышом, так и с группой от 2 до 4 человек. В игровой форме малыши научатся понимать логическую связь на основе двух половинок пазлов связанных по смыслу - что откуда. Например: гриб из леса, пирожок из печи, монеты из кошелька и тому подобное.Начинать лучше с одной маленькой карточки. Спросите малыша, что на ней изображено и что, из этого может получиться. Потом попросите его найти соответствующую карточку и присоединить к своей. Количество карточек-заданий следует увеличивать постепенно, воспитывая в ребенке усидчивость и внимательность. Для группы малышей игра должна быть соревновательной - кто быстрее справится с заданием. После игры спросите у участников, какие еще “волшебные” превращения им известны.
Возможен также вариант, когда игрокам раздается одинаковое количество левых половинок, а правые складываются в одну стопку, перемешиваются, и ведущий открывает их по очереди. Игрок, с карточкой которого сочетается выложенная на стол карточка, берет ее себе. Выигрывает тот, кто первым дополнит все свои карточки.
Игра ведется до последнего оставшегося игрока.