



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка «Транспорт Міні" (11 машинок) у рюкзаку | Technok Toys (9253)
З новим ігровим набором “Транспорт міні” від "Technok Toys" маленькі мандрівники матимуть змогу брати з собою улюблені машинки у будь-яку подорож, на прогулянку або у гості до друзів. Компактний рюкзачок вміщує 11 барвистих машинок, які із задоволенням складуть компанію малечі за будь-якої нагоди. Усміхнені міні-тачки оснащені рухливими елементами та поєднуються між собою, утворюючи довгий та кумедний паровозик.
Особливості:
- компактний рюкзачок виготовлений з якісного пластику та обладнаний надійною застібкою;
- регульовані текстильні ремінці;
- 11 машинок у наборі;
- машинки оснащені рухливими елементами;
- іграшки прикрашені кумедними оченятами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technok Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір машинок |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 215 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 661 г |
| Стан | Новий |
| Тематика | Транспорт |
| Стать | Унісекс |
| Тип конструктора | Автоконструктор |
| Кількість деталей | 38 шт. |
| Кількість деталей До | 38 |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Упаковка | |
| Ширина паковання | 220 мм |
| Довжина паковання | 270 мм |
| Висота паковання | 130 мм |
| Упаковка | Пластикова коробка |
- Ціна: 634,68 ₴

