
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Долучайся до створення неймовірного треку, щоб зануритися в дивовижну гру, де панують тільки швидкість і гарний настрій.
Родзинкою ігрового набору є весела швидкісна машинка, яка може перевтілюватися в різні образи, змінюючи колір свого кузова з червоного на синій і навпаки.
Особливості:
- ігровий набір містить 49 елементів;
- простий і зрозумілий процес складання треку, з яким дитина здатна впоратися самостійно;
- машинка працює від 3-х батарейок "ААА" (не додаються);
- машинка має 2 знімні корпуси синього і червоного кольорів;
- автоматичний рух по треку;
- всі ігрові елементи виготовлені з якісного зносостійкого пластику.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
- Ціна: 411,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: 128109
Дитячий автотрек на 49 елементів з автоматичною машинкою на батарейках (044-4)
411,24 ₴
- +380 (66) 246-78-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
