
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір 2042 А2 — це чудовий спосіб познайомити юного майстра з відомими інструментами, з їхнім призначенням і принципом роботи.
У наборі є все необхідне для захопливих хлопчиківських ігор.
Комплект містить: механічний дриль, окуляри, маска, штангенциркуль, болти, гайки, заготівки, столярна струбцина, респіратор, викрутка, напилок, ножівка та інші інструменти.
Упаковка: лист. Розмір упаковки: 48.00 x 5.00 x 36.00.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 16-20 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Демонстраційно-відкрита |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 50 мм |
- Ціна: 527 ₴

