

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бебі-пазли - це перші пазли для найменших. У наборі - чотири картинки з різною кількістю деталей (три, чотири та п`ять). Малюк може почати з простого завдання, а потім перейти до пазла з більшою кількістю деталей. Таким чином, він легко навчиться з`єднувати частини в ціле за логічним принципом. Деталі зроблені з м`якого об`ємного матеріалу, завдяки чому їх приємно тримати в ручках. У процесі розвиватиметься дрібна моторика, логіка, уважність, посидючість.
Залізні машини-помічники незамінні для нас. Познайомте малечу з назвами транспортних засобів складаючи м'які пазли. Вони приємні на дотик та дуже зручні для маленьких пальчиків.
Комплектація: 4 пазли, 16 деталей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | М'які пазли |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Кількість складових елементів | 16 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Транспорт |
| Стан | Новий |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Розміри | |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 16 см |
| Висота | 2 см |
- Ціна: 90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 108375
Дитяча настільна гра "Бебі пазли. Машини-помічники" | Vladi Toys (VT1106-78)
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (66) 246-78-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
