
Набір для творчості "Майстерня ідей" (1000+ елементів у коробці) 4FUN Game Club 17912
Набір "Майстерня ідей" - це ключ, який відкриває дверцята до творчого світу, сповненого незабутнім досвідом створення унікальних виробів своїми руками.
Наповнення скриньки - ніби кольоровий шлях у світ безмежних можливостей фантазії та рукоділля.
Кожна деталь цього набору сприяє розвитку уяви, креативності та здатності створювати неповторні шедеври своїми руками.
Він дає можливість розвивати власний творчий потенціал, вчитися новим технікам рукоділля та створенню різноманітних виробів.
Чарівна скринька містить набір різноманітних матеріалів, включаючи різнокольоровий фетр, пухнасті та плетені стрічки, нитки різних відтінків, нитки для вишивання, а також дрібні намистини, прикраси, м’які помпони та багато іншого. Кожен елемент цього набору допомагає створити унікальні вироби, обмежуючись лише власною фантазією.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Рукоділля |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 10 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість фішок | 720 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тип мозаїки | Термомозаїка |
| Упаковка | |
| Ширина паковання | 160 мм |
| Довжина паковання | 240 мм |
| Висота паковання | 30 мм |
- Ціна: 1 489,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: 129391
Набір для творчості "Майстерня ідей" (1000+ елементів у коробці) 4FUN Game Club 17912
1 489,12 ₴
- +380 (66) 246-78-22

