

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна логічна дошка для дітей (сортер, магнітна риболовля) C 64008
Відчиніть ворота до ігрового світу, що насичений нескінченними можливостями для розвитку дитини! Сприяючи розвитку логічного мислення та уяви, ця іграшка навчить знаходити відповідності між кольорами, числами та назвами. Вивчення різних назв ще ніколи не було таким цікавим. Ця іграшка втілює в собі не лише навчальні, але й розважальні функції, гарантуючи безліч задоволення та приємних емоцій.
Особливості:
- представлено декілька категорій - цифри, геометричні фігури, магнітна риболовля;
- іграшка виконує функцію сортера;
- яскраві малюнки та фігурки;
- допомагає вивчити назви, цифри та кольори;
- сприяє розвитку креативного та критичного мислення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
- Ціна: 561,07 ₴

