
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір з вирощування рослин "Ботанічні експерименти" (ґрунт, інструменти, таблички, насіння) | FUN Game 70228
Почни уроки садівництва та фермерської майстерності разом з нами й створюй свій особистий маленький сад!
Одного разу, казна-звідки, посеред млявої землі з`явилася магічна скринька. У ній були приховані таємничі секрети вирощування, загадкові заклинання для росту рослин і чарівне насіння.
З цього дня порожня, суха ділянка стала справжнім раєм, який був переповнений різними прекрасними рослинами. Земля перетворилася на справжній чарівний куточок, де кожна квітка була дивом природи, а кожен листочок — крапелькою дорогоцінного життя.
Так почалася ця дивовижна історія — історія про життя, народження та процвітання. Вона не закінчена і чекає на дивовижні пригоди та несподівані відкриття від маленьких садівників, які готові відчинити двері в магічний світ флори.
Особливості:
- бокс для вирощування рослин із прозорою стінкою;
- 10 пакетиків з насінням;
- 10 брикетів ґрунту;
- 10 табличок для рослин;
- підставка для боксу;
- клей для боксу;
- термометр для боксу;
- одноразові перчатки;
- 2 садових інструменти;
- збільшувальне скло;
- обприскувач;
- ілюстрована інструкція із місцем для записів спостережень;
- ґрунт був попередньо продезінфікований при високій температурі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 9 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість фішок | 720 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тип мозаїки | Термомозаїка |
| Упаковка | |
| Ширина паковання | 160 мм |
| Довжина паковання | 240 мм |
| Висота паковання | 30 мм |
- Ціна: 813,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: 130985
Набір з вирощування рослин "Ботанічні експерименти" (ґрунт, інструменти, таблички, насіння) | FUN Game 70228
813,44 ₴
- +380 (66) 246-78-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
