
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домашні улюбленці (2 фігурки улюбленців, переноска, аксесуари) 832-155
Такий ігровий набір точно сподобається вашій дитині, а також подарує іграшкового улюбленця та всі необхідні аксесуари для того, щоб забезпечити тварині комфортне та здорове життя.
Особливості іграшки:
- набір містить муляжі аксесуарів для догляду за тваринами
- до набору включено 2 фігурки тварин
- переноска в наборі є функціональною і її дверцята відкриваються
Такий комплект навчить дитину піклуватися, нести відповідальність, доглядати і любити тварин. Під час веселої та цікавої гри малюк зможе розвивати фантазію та уяву, вигадати цікаві сюжети гри, брати з собою на прогулянку та грати з друзями.
Всі елементи ігрового набору виконані з міцного і нетоксичного пластику і мають високий ступінь деталізації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип іграшки | Тварина |
- Ціна: 453,51 ₴

