

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий магнітний конструктор на 16 деталей (XS-D 15/60301)
Магнітний конструктор є чудовим способом допомогти вашому малюкові розвинути його когнітивні здібності та логіку мислення. Цей конструктор має нетипову форму, тому зацікавить навіть тих, хто вже має досвід збирання інших таких конструкторів. Вигнуті детальки збираються у дивовижні округлі будиночки та химерних тваринок, а також ще у багато чого іншого, адже форми та структури, які можна скласти з конструктора, обмежуються тільки фантазією дитини.
Особливості:
- 16 деталей;
- незвична форма деталей;
- відмінно розвиває дрібну моторику ручок та когнітивні здібності дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 16 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 225 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
- Ціна: 587,14 ₴

