


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий конструктор "Парковка" на 88 деталей (2 машинки, 2 ігрові фігурки) 6628
Для зовсім маленьких діточок, які обожнюють збирати конструктори, набір Конструктора 6628 стане чудовим подарунком! Великі деталі зручно лягають в дитячу ручку. Збираючи такий набір, малюк буде розвивати фантазію, уяву, дрібну моторику, креативність, а яскраві кольори будуть сприяти розвитку розумової активності. Конструктор складається з 88 деталей за допомогою яких дитина зможе зібрати справжнісінький автопарк-парковку з крутими спусками. Також в комплект входять 2 машинки та 2 фігурки чоловічків. Зберіть свій спусковий трек і вирушайте з веселими машинками в неймовірні, і захопливі пригоди.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 88 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 435 мм |
| Ширина упакування | 310 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
- Ціна: 966,25 ₴

