




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості "Термомозаїка XL. Фігурки на підставці " | Апельсин (НТ-24)
Формат/розмір набору: 200×240×30 мм
Комплектація:
- 1000+ термопікселів для 2 великих фігурок;
- пластмасова основа 145*145мм- 1 шт.;
- інструкція зі схемами для складання ;
- термокалька.
Набір запакований в картонну коробку з європідвісом (розмір: 200×240×30 мм; офсетний друк, матова ламінація, вибірковий УФ-лак).
Кількість термопікселів в наборів: 1000
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Апельсин |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Рукоділля |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 3 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Комбінований |
| Упаковка | |
| Ширина паковання | 206 мм |
| Довжина паковання | 285 мм |
| Висота паковання | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жанр | Дитяча тема |
| Заповнення | Повне |
| Форма кристалів | Круглі |
| На підрамнику | Немає |
- Ціна: 218,48 ₴

