
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшкова парковка-трек (пісні англійською, звуки транспорту, кермо, 4 машинки) Т 917 А
Натискайте на важіль та вперед до гри!
Трек-парковка виконаний у стилі динозаврів та оснашений безліччю інтерактивних елементів.
Він має автоматичний підйомник, кермо, натискаючи на кнопки якого можна почути пісні англійською та вчити звуки, які видає певний вид транспорту.
Особливості:
- кермо на треку має три кнопки, які забезпечують відтворення пісеньок англійською, сигнал автомобіля та дозволяють вчити звуки, які видає певний вид транспорту (назви англ.);
- важіль запускає кермо та автоматичний підйомник для машинок;
- можливість механічної роботи підйомника (обертанням спеціального елемента);
- ефекти працюють від 3-х батарейок АА (не додаються);
- 4 машинки, дорожні знаки, наліпки;
- розмір у складеному вигляді 32х50х23см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 275 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Висота упаковки | 123 мм |
- Ціна: 1 025,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: 133012
Дитяча іграшкова парковка-трек (пісні англійською, звуки транспорту, кермо, 4 машинки) Т 917 А
1 025,05 ₴
- +380 (66) 246-78-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

