Все супер.Рекомендую
Все сподобалось. Навіть запакували так, щоб в дорозі не пом'ялось. Супер швидко відправили. Дякую!
Відповідальний та хороший продавець, швидко відправили, гарно запаковано, буду замовляти ще.
Щиро вдячні вам за зворотній звязок!
Все супер.
Рекомендую
Все сподобалось. Навіть запакували так, щоб в дорозі не пом'ялось. Супер швидко відправили. Дякую!
Відповідальний та хороший продавець, швидко відправили, гарно запаковано, буду замовляти ще.
Щиро вдячні вам за зворотній звязок!