Дитина задоволена, нам дуже сподобалося.
книжка просто супер, дитина оцінила одразу
Дуже дякую вам ! Ручки дуже гарні!
Дитина задоволена, нам дуже сподобалося.
книжка просто супер, дитина оцінила одразу
Дуже дякую вам ! Ручки дуже гарні!