
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо до вашої уваги набір яскравих пластмасових овочів від "Fun Game"!
Частини цих продуктів з'єднані між собою липучками. У комплект із продуктами входить ніж та дощечка, за допомогою яких дитина зможе "розрізати" їх навпіл.
У наборі:
- 16 деталей (8 овочів);
- ніж;
- дощечка;
- тарілка;
- виделка.
Ігровий набір 1033 "Овочі на липучках" дозволить малюку розвинути дрібну моторику, навчитися навичками роботи з ножем, познайомитися з таким поняттям як частини та ціле.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшкові продукти |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 16-20 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 70 мм |
- Ціна: 214,84 ₴
- Немає в наявності
- Код: 126041
Ігровий набір продуктів на липучках "Гарний кухар" (16 деталей в пакеті) 4FUN Game Club 1033
214,84 ₴
- +380 (66) 246-78-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

