
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яна рамка-вкладиш – це іграшка, яка є чудовим інструментом для раннього розвитку малюка.
Іграшка є дерев'яною основою з яскравими фігурками-вкладишами, шкірна з яких оснащена зручною ручкою для легкого захоплення маленькими пальчиками.
Рамка виготовлена з міцного та екологічно чистого дерева, вкритого безпечними для здоров'я фарбами.
Дитина зможе тренувати дрібну моторику, координацію рухів, логіку та просторове мислення, підбираючи правильне місце для кожної деталі.
Розмір: 18 – 2 – 15 см;
Вікова категорія: 1+
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип пазла | Пазл |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Количество составных элементов | 6 шт |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Тип | Пазл-сортер |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термоусадочная пленка |
| Длина упаковки | 180 мм |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| Высота упаковки | 20 мм |
| Размеры | |
| Длина | 230 см |
| Ширина | 160 см |
- Цена: 75,38 ₴

